Liczba tokenizowanych Bitcoinsów zablokowanych w protokołach zdecentralizowanych finansów (DeFi) przekroczyła granicę 100K. Co ciekawe, ponad połowa tych syntetycznych Bitcoinsów została zgromadzona w ciągu ostatnich 30 dni, co pokazuje, jak wiele osób jest skłonnych do interakcji z protokołami DeFi przy użyciu również największej kryptokurcji według kapitalizacji rynkowej.

Ponad 100K tokenizowanych Bitcoinsów zablokowanych w DeFi
Zgodnie z informacjami dostarczonymi przez branżową platformę analityczną, DeFi Pulse, obecnie istnieje 100,13k tokenizowanych Bitcoin Era zablokowanych w różnych protokołach. Zgodnie z ceną waluty kryptograficznej, całkowita ilość zablokowanych Bitcoins syntetycznych wynosi około 1,078 miliarda dolarów. W momencie pisania, Bitcoin handluje po 10.767 dolarów na Coinmarketcap.

Idąc z liczbą Bitcoinów w DeFi w ciągu ostatniego miesiąca, informacje dzisiaj są dość bycze dla Bitcoinów. Według DeFi Pulse, było tylko 49.346K (531.308.382 dolarów) w dniu 18 września. Jednak liczba ta wzrosła ponad dwukrotnie do znaku 100K, co sygnalizuje większy popyt na żetony w zdecentralizowanych finansów.

RelatedPosts
Współzałożyciel firmy Bitmain, Jihan Wu, ponownie zainstalowany jako przedstawiciel prawny.
Polityka Apple w zakresie kryptografii ograniczająca globalny wzrost kryptokurcji
Crypto.com uruchamia DeFi Swap
Aktywa cyfrowe mogą być klasyfikowane jako waluty progresywne – Winklevoss

Większa tokenizacja Bitcoinów

Gwałtownie rosnący popyt na żetony staje się coraz bardziej widoczny, gdyż 8 września Cryptopolitan poinformował, że liczba istniejących żetonów wynosiła prawie 70 000. Poruszając się dalej, liczba tokenów Bitcoins będzie obecnie stanowić prawie 13 procent całkowitej wartości zablokowanych (TVL) w protokołach DeFi, która w czasie pisania wynosiła około 8,56 mld dolarów.

Wrapped Bitcoin (WBTC) ma najwięcej Bitcoinów w zdecentralizowanym sektorze finansowym, około 56,8K WBTC. Ponadto, jest to największa platforma tokenizacji Bitcoinów. WBTC jest następnie Curve Finance, RenVM, i Aave jako cztery najlepsze protokoły z największą liczbą Bitcoinów. Oczekuje się, że popyt na Bitcoin w DeFi będzie stale wzrastał wraz z upływem czasu, ponieważ branża zyskuje na popularności i wprowadza na rynek nowe protokoły.

Von Lothar

Ähnlicher Beitrag